Kup Na Raty Rzetelna firma

Aktualności

16/06/2014
Dach
Aktualnie nasza firma pracuje nad wykonaniem dachu w podkrakowskiej miejscowości. »

Aktualności

Cocomo Poznań
2013-04-06

Kolejny klub Cocomo za nami. W Wielką Sobotę zakończyliśmy prace remontowe w lokalu w Poznaniu. Klub ten składa się z dwóch poziomów i wszelkie roboty podzielone zostały na dwa etapy.   

Kolejny klub Cocomo za nami. W Wielką Sobotę zakończylismy prace remontowe w lokalu w Poznaniu. Klub ten składa się z dwóch poziomów i wszelkie roboty podzielone zostały na dwa etapy. Równolegle wraz z prowadzonymi pracami w Klubie odbywały się imprezy.

Etap pierwszy (piętro lokalu, toalety, szatnie)

Odświeżyliśmy salę główną: malowanie ścian, montaż oświetlenia ledowego oraz ultrafioletu, montaż karniszy wraz z zasłonami w kształcie woali na istniejących oknach, wymiana wystawki baru górnego.  Przebudowaliśmy striptizówki (nie zależne wejścia z przedsionka do dwóch pomieszczeń), toalety (zmiana przebiegu kanalizacji, montaż bojlera w toalecie dla personelu, rozprowadzenie ciepłej wody do wc i barów, malowanie) i szatnie (malowanie, ścianki).

Etap drugi (parter lokalu, bar dolny)

Przebudowaliśmy część baru (lada barowa, wystawka) i striptizówki (nie zależne wejścia z przedsionka do dwóch pomieszczeń), wymieniliśmy okładziny podestów tanecznych i wypełnienia sufitu. Zamontowaliśmy nowe obręcze sufitowe nad podestami wraz z iluminacja ledową oraz zamontowalismy nowe karnisze z zasłonami. Rozbudowaliśmy wejście do lokalu z wykonaniem pomieszczenia szatni oraz magazynku alkoholi. Położyliśmy wykładzine wraz z listwami wykończeniowymi oraz pomalowaliśmy salę i wykonaliśmy renowację drzwi wejściowych.